یک وکیل پایه یک دادگستری کسی است که به مشتریان مشاوره حقوقی می دهد، اسناد و مدارک و موارد قانونی را مطرح می کند ، و در شرایطی که موکل بخواهد در دادگاه و یا دادسرا به نمایندگی از او حضور پیدا می کند.
وکیل می تواند تمام انواع مسائل حقوقی از تهیه لوایح گرفته تا اینکه کسی ادعای ثبت اختراع داشته باشد را انجام دهد ویا به دفاع از مردم در برابر اتهامات کیفری بپردازد. وکلای واجد شرایط باید دوره درس حقوق را خوانده باشند و معنی دیگر وکیل، به معنی قانوندان است.
وکیل پایه یک دادگستری کسی است که به طور کلی برای مشاوره حقوقی به صورت آکادمیک آموزش دیده است .
وکیل معمولا در یک دفتر وکالت کار می کند اما ممکن است در برخی از دادگاه ها هم مشغول به کار شود واز کانون وکلای محل متبوع خود اخذ پروانه وکالت نموده باشد و پس از طی دوران کارآموزی وکالت و نیز سربلند بیرون آمدن از آزمون اختبار ، یک وکیل پایه یک دادگستری نامیده می شود.
وکلا بیشتر کار خود را به نمایندگی از مردم در دادگاه ها و اداره جات انجام می دهند.
وکیل پایه یک دادگستری یک کلمه حقوقی رسمی برای یک وکیل است که نماینده موکل در دادگاه ها و اداره جات است، وممکن است آنها را مشاور حقوقی نیزبخوانند.
وی گاهی اوقات به عنوان یک وکیل برای مراجعات به ادارات دولتی و غیر دولتی و مراجع انتظامی به کار می رود.
وکیل مدافع متعصب به عنوان نماینده برای موکل اقدام می کند. برای انجام این وظیفه توسط وکیل پایه یک دادگستری به دست آوردن دانش گسترده از قانون همراه با سطح بالایی از مهارت های تحقیق و تجزیه و تحلیل حقوقی مورد نیاز است.
وکلا از مردم در برابر بی قانونی ودر دفاع از حقوق شخصی و اموال و ناموس موکل دفاع می کنند.
علم و دانش وکلا از قانون باعث می شود تا از سوء استفاده های برخی از ندانستن های قانون یا سوءاستفاده از نقاط ضعف در قانون توسط دیگران جلوگیری شود و موجبات احقاق حق موکل تامین گردد.

الهام آریان کیان وکیل پایه یک دادگستری ، مجرب و متعهد و کاردان با تلفیق پشتوانه های علمی و عملی و با سوابق درخشان و صرفا" با هدف حل مشکلات کیفری و حقوقی موکلین افتخار دارد خدمات حقوقی خود را در تمامی زمینه ها تقدیم نماید.


کپی رایت © 2020 - الهام آریان کیان | طراحی سایت دارکوب - میزبانی هاست دارکوب