این روز ها افراد زیادی در پی مهاجرت به کشور های اروپایی و کشور های همسایه هستند. مهاجرت و اخذ اقامت روش های فراوانی دارد که بسیاری از مردم از آنها بی خبر می باشند. یکی از کشور هایی که از زمان های گذشته تا به امروز رویای مهاجرت هر فردی بوده است، کشور کانادا می باشد. کانادا در شمال قاره آمریکا واقع شده است و دومین کشور پهناور جهان می باشد. بر اساس آمار های منتشر شده در سال 2011 بیش از 163 هزار ایرانی در استان های مختلف کانادا زندگی می کنند.
زندگی در کانادا نه تنها برای ایرانیان بلکه برای مردم کشور های دیگر نیز یک آرزو می باشد. برای مهاجرت به کانادا راه های مختلفی وجود دارد. اگر شما نیز علاقه دارید به این کشور مهاجرت نمایید، توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی به یک وکیل مهاجرت به کانادا مراجعه نمایید. الهام آریان کیان وکیل پایه یک دادگستری با اطلاع از قوانین مهاجرتی به کشور های اروپایی و کانادا قادر است شما را در امر مهاجرت یاری کند.

 

جهت اخذ مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا و وکیل دادگستری متخصص در امر مهاجرت به کانادا در کوتاه ترین زمان ( الهام آریان کیان ) با شماره تلفنهای 44280217-021 و 44280787 -021 تماس حاصل نمایید.

 

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید ویژگی های زیر را داشته باشد: 

-دارای مجوز و پروانه رسمی مراجع ذیصلاح باشد
-دارای سابقه کار مفید در امر مهاجرت باشد
-منصف و دلسوز باشد
-در کار خود حرفه ای باشد و از تمامی قوانین مهاجرتی باخبر باشد
بسیاری از موسسات مهاجرتی و وکلای غیر مجاز در کشور و خارج از کشور در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می کنند سالانه افراد زیادی در دام این موسسات و وکلای بدون مجوز قرار می گیرند و سرمایه خود را از دست می دهند. حتی افرادی که از طریق این موسسات به کانادا مهاجرت نموده اند در بدو ورود به این کشور به دلیل نقض قوانین، مرتکب جرم ناخواسته شده اند. قبل از مراجعه به هر موسسه یا وکیلی از دارا بودن مجوز و پروانه آنها در زمینه مهاجرت به کانادا اطمینان حاصل نمایید.


مهاجرت به هر کشوری به خصوص مهاجرت به کانادا کمی دشوار و پر از فراز نشیب است. در این راه افراد با سوالات فراوانی رو به رو می شوند که نیاز است این سوالات پاسخ داده شود. از این رو می توانید سوالات خود را وکیل مهاجرت به کانادا الهام آریان کیان بپرسید.
اگر شما نیز جز افراد زیر هستید پیشنهاد می شود حتما از یک وکیل مهاجرت به کانادا یاری بطلبید:
-افرادی که از روش های مهاجرت به کانادا بی اطلاع هستند
-افرادی که مدارک کافی برای مهاجرت به کانادا را ندارند
-آن دسته از افرادی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند
-افرادی که به منظور ادامه تحصیل قصد مهاجرت دارند
-سرمایه گذاران


جهت اخذ مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا و وکیل دادگستری متخصص در امر مهاجرت به کانادا در کوتاه ترین زمان ( الهام آریان کیان ) با شماره تلفنهای 44280217-021 و 44280787 -021 تماس حاصل نمایید.

 

بر اساس تحقیقات انجام گرفته افراد زیادی که به کانادا مهاجرت نموده اند بعد از مدتی مجبور به ترک این کشور شده اند. عدم اطلاع از قوانین مهاجرتی و قوانین کشور کانادا باعث می شود مشکلات فراوانی برای مهاجران پیش بیاید به همین دلیل توصیه می شود قبل از اقدام به مهاجرت حتما با یک وکیل مهاجرت به کانادا که به امور مهاجرتی آگاه است و قوانین مهاجرت به کانادا را می داند تماس حاصل نمایید.
برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا (ویزا توریستی، ویزا تحصیلی، ویزا خویشاوندی و ...) روش های مختلفی وجود دارد. وکیل مهاجرت به کانادا (الهام آریان کیان) با توجه به شرایط و نظر شما بهترین راه مهاجرت به کانادا را برای شما به همراه خانواده فراهم می کند.

هزینه های مربوط به مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا هزینه های مختلفی را شامل می شود که بهترین وکیل مهاجرت به کانادا سعی می کند این هزینه را به حداقل برساند. این هزینه ها شامل موارد زیر است:
- هزینه مربوط به خرید بلیط هواپیما برای سفر های متعدد به کانادا (زمان مهاجرت و قبل از زمان مهاجرت برای انجام مصاحبه)
- هزینه های مربوط به سفر به کشور سوم برای انجام مصاحبه های اولیه (هواپیما و رزرو هتل)
- هزینه مربوط به آزمون های احتمالی
- هزینه مربوط به طی مراحل اداری برای مهاجرت در ایران و در کانادا
- هزینه مربوط به وکیل مهاجرت
- هزینه آزمایشات پزشکی مختلف
موارد یاد شده از هزینه های عمومی می باشد که هر فرد برای مهاجرت باید پرداخت کند این هزینه ها بسته به شرایط فرد و نوع مهاجرت وی متفاوت می باشد. وکیل مهاجرت باید به خوبی از جزئیات هزینه های مهاجرت آگاه باشد و قبل از اقدام فرد برای مهاجرت متوسط هزینه ها را اعلام نماید. برخی از هزینه های مهاجرت به کانادا متغییر و برخی ثابت هستند از این رو وکیل مهاجرت باید به فرد متقاضی کمک کند تا هزینه های متغییر به حداقل برسد.
جدا از هزینه های گفته شده زندگی در کانادا نیز شامل هزینه های متعددی است که وکیل مهاجرت باید مهاجر را در جریان تمام هزینه های پیش رو قرار دهد.
روش های مختلف مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا روش های مختلفی دارد که وکیل مهاجرت باید بنا به شرایط فرد یکی از آنها را به متقاضی پیشنهاد بدهد. از معمول ترین روش های مهاجرت به کانادا به موارد زیر می توان اشاره نمود:
- مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای تحصیلی: کشور کانادا یکی از قطب های علمی جهان می باشد. بسیاری از نخبه های داخل ایران ترجیح می دهند برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنند. یکی از شروط پذیرش در دانشگاه های کانادا دارا بودن مدرک تافل و آیلتس می باشد. برای پذیرش در دانشگاه باید مدارک تحصیلی به دانشگاه مد نظر ارسال شود. 
- مهاجرت به کانادا از راه پناهندگی: خطرناک ترین راه یا شاید غیر عاقلانه ترین راه برای مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی می باشد. دولت کانادا با پناهندگان و اشخاصی که قصد پناهندگی به این کشور را دارند، رفتار سرسختانه ای دارد.
- اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج: ازدواج با یک فرد کانادایی یا شخصی که اقامت دائم کانادا را دارد.
- مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کار: با استخدام در یک شرکت یا کارخانه در کانادا می توان اقامت این کشور را اخذ نمود.
- مهاجرت به کانادا از روش سرمایه گذاری: هر ساله ظرفیت محدودی برای سرمایه گذاری در کانادا اعلام می شود که فقط تعداد محدودی از افراد موفق به سرمایه گذاری می شوند.
- مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی و ثبت شرکت: هنرمندان، نویسندگان، کشاورزان و تمام اشخاصی که بتوانند در بدو ورود به کانادا به کسب وکار بپردازند، می توانند اقامت این کشور را اخذ کنند. البته ظرفیت پذیرش مهاجران از این طریق در سال بسیار کم می باشد. افراد نیز می توانند با ثبت شرکت در این کشور اقامت دائم اخذ کنند. برای اطلاع بیشتر در این باره می توانید با وکیل مهاجرت به کانادا الهام آریان کیان تماس حاصل نمایید.
- مهاجرت به کانادا از طریق حرفه و تخصص (skill worker): افراد متخصص به راحتی می توانند با معرفی تخصص خود به کانادا مهاجرت کنند. این روش معمولا دو مرحله ای می باشد که در صورت کسب حداقل امتیاز دو مرحله می توان اقامت دائم کانادا را اخذ نمود.
جدا از روش های گفته شده بیش از 50 روش دیگر وجود دارد که بسته به شرایط هر فرد می تواند آنها را برای مهاجرت انتخاب نماید. در ابتدا وکیل مهاجرت باید شرایط تحصیلی و کاری و زندگی فرد را ارزیابی و بررسی کند سپس بر اساس آنها بهترین روش را پیشنهاد بدهد.

مراحل مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم و موقت نیازمند وقت و هزینه های مختلفی است برخی از افراد برای طی این مراحل ماه ها وقت صرف می کنند و هزینه های گزافی را متحمل می شوند در صورتی که با وجود یک مشاور و وکیل می توان این وقت و هزینه را به حداقل رساند.

جهت اخذ مشاوره حقوقی با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا و وکیل دادگستری متخصص در امر مهاجرت به کانادا در کوتاه ترین زمان ( الهام آریان کیان ) با شماره تلفنهای 44280217-021 و 44280787 -021 تماس حاصل نمایید.

 


کپی رایت © 2019 - الهام آریان کیان | طراحی سایت دارکوب - میزبانی هاست دارکوب