در هر صنف و شغلی بدون شک افرادی مشهور وجود دارد. به عنوان مثال در حیطه پزشکی همه مردم سعی می کنند به بهترین و مشهور ترین پزشکان مراجعه نمایند و وقت بسیاری را صرف جستجو برای یافتن پزشک حرفه ای و خبره می کنند. در امر وکالت نیز مردم برای حل مشکلات خود سعی می کنند به بهترین وکلای با تجربه و حرفه ای مراجعه کنند.
گاهی اوقات به طور خواسته یا ناخواسته امکان دارد وارد ماجرا یا اتفاقی شویم که نیاز به یک مشاور و وکیل واجب شود. انتخاب بهترین وکیل می تواند نتیجه مشکل و مسائل حقوقی را به خوبی رقم بزند. برخی از مردم به دلیل انتخاب نادرست وکیل و یا عدم مراجعه به دفتر وکالت در جریاناتی پا می گذراند که حل آنها بسیار دشوار است.
وکیل شخصی است که بتواند به نیابت از موکل خود اختیارات قانونی موکل را بدست بگیرد. وکیل می تواند در حل امور کیفری، خانوادگی، طلاق، ثبتی و ... موکل خود دخالت نموده و او را در حل آنها یاری نماید. وکیل خوب با اطلاع کامل از قوانین حقوقی کشور می تواند پرونده های قضایی را حل کند.
واضح است تمام اقشار جامعه اطلاعی از قوانین ماهوی و شکلی ندارند. حتی یک پزشک متخصص نیز اطلاعات کافی در ارتباط با پرونده های قضایی نخواهد داشت. به همین دلیل است که اغلب مردم برای دفاع از حقوق خود به یک وکیل مجرب مراجعه می کنند. متاسفانه این روز ها برخی از افراد از شرایط سخت مردم سوء استفاده می کنند و با معرفی خود به عنوان بهترین وکیل مبالغ زیادی را در ارتباط با حل پرونده و مشکلات حقوقی از آنها اخذ می کنند. در صورتی که این افراد تخصصی در این زمینه نداشته و فقط کلاهبردار هستند.
یک وکیل خوب با توجه به دانشی که دارد پرونده های قضایی و مشکلات حقوقی مردم را حل می کند نه با استفاه از ترفند های دیگر. بار ها دیده شده برخی از افراد با دادن وعده های دروغین نظیر آشنایی داشتن با قاضی پرونده و با اخذ مبالغ بالا ، سعی به حل پرونده ها دارند. یک وکیل خوب باید دارای مجوز و پروانه وکالت باشد.
الهام آريان كيان وكيل پايه يک دادگستری، مجرب، متعهد و كاردان با تلفيق پشتوانه‌های علمی وعملی و با سوابق درخشان و كلان و با هدف حل مشكلات كيفری و حقوقی اشخاص حقيقی و حقوقی افتخار دارد خدمات حقوقی خود را در تمامی زمينه‌ها و متناسب با تقاضای موكلين تقديم نماید.
وکالت در اصطلاح حقوقی قراردادی است که طی آن فردی شخص دیگر را از طرف خود وکیل می کند تا از نیابت از وی تمامی مشکلات و مسائل حقوقی و قضایی و حتی مالی را حل نماید. وکیل فقط برای حل پرونده های قضایی و حقوقی نیست موکل می تواند به هر دلیل دلیل دیگر برای خود وکیل تعیین کند.

 

جهت اخذ مشاوره حقوقی با بهترین وکیل تهران و وکیل دادگستری متخصص در امر انواع دعاوی در کوتاه ترین زمان (الهام آریان کیان ) با شماره 
تلفنهای 44280217-021 و 44280787 -021 تماس حاصل نمایید.


در قانون مدنی وکالت به شکل زیر تعریف شده است :
" وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. "


وکالت یک قرارداد مجاز می باشد، که در چارچوب قانون مدنی کشور منعقد می گردد. در این قرار داد یک نفر وکیل و طرف دیگر موکل می باشد.
بر اساس اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، طرفین دعوا در همه دادگاه ها حق این را دارند که برای خود وکیل تعیین کنند. اگر به هر دلیل یکی از طرفین قادر به انتخاب و تعیین وکیل نباشد، دادگاه وظیفه دارد امکانات لازم برای انتخاب وکیل را فراهم نماید.
برخی از مردم از گرفتن وکیل هراس درند و بر این باور هستند که وکیل می تواند از طرف آنها هر کاری را انجام دهد، اما همانطور که گفته شد میان وکیل و موکل قراردادی بسته می شود که به موجب آن قرارداد می توان برای وکیل حد و مرز کاری تعیین نمود. برای این منظور لازم است با انواع وکالت آشنا شوید.
وکالت مطلق: در این نوع وکالت به موجب عقد قرارداد بین وکیل و موکل، وکیل به نیابت از موکل خود نیاز به اجازه موکل برای انجام امور وی را ندارند. مانند خرید و فروش خانه و ...
وکالت مقید: در این نوع وکالت، موکل در قرارداد ذکر می کند که وکیل به نیابت از او اجازه انام چه کار هایی را داشته باشد.
وکیل انتخابی: فرد بعد از انتخاب وکیل با عقد قرارداد، به وکیل اجازه می دهد از طرف وی برای دفاع از حقش در دادگاه اقدام کند.
وکیل اتفاقی: وکیل برای حل پرونده های حقوقی باید مجوز و پروانه وکالت داشته باشد در غیر این صورت نمی تواند به عنوان وکیل در دادگاه از حقوق موکل خود دفاع نماید. در برخی از مواقع فرد دارای دارای تحصیلات در رشته حقوق است اما دارای مجوز و پروانه وکالت نیست اما می خواهد از یک پرونده در دادگاه دفاع کند. در این مواقع وی می تواند با مراجعه به کانون وکلای دادگستری طی مراحل قانونی و پرداخت هزینه های مختلف فقط برای آن پرونده مجوز وکالت دریافت کند. بدین ترتیب به این وکیل، وکیل اتفاقی می گویند.

وکیل تسخیری: در اغلب دعاوی هایی که به دادگاه ارجاع می شود، حضور وکیل ضروری است. در برخی از موارد به دلایل مختلف متهم حاضر نیست برای خود وکیلی تعیین کند در این مواقع به تشخیص دادگاه و قاضی برای متهم از بین وکلای دادگستری، وکیل رایگان انتخاب می شود تا از حقوق احتمالی متهم در دادگاه دفاع نماید. وکیلی که اینگونه برای پرونده های قضایی انتخاب می شود وکیل تسخیری است.
وکیل معاضدتی: گاهی مواقع پیش می اید شاکی به دلایل مختلف من جمله شرایط مالی، امکان انتخاب وکیل را نداشته باشد. در این صورت با تشخیص عسر و حرج موکل از سوی دادگاه یا تشخیص کمسیون معاضدت کانون وکلا وکیلی به صورت رایگان دفاع از حقوق شخص معسر در دعاوی حقوقی را برعهده می‌گیرد. به این وکیل که شاکی آن را انتخاب نمی کند وکیل معاضدتی گفته می شود.
قوانین و تبصره های موجود در قانون مدنی زیاد و پیچیده هستند و هر شخصی قادر به حل پرونده های قضایی نخواهد بود انتخاب الهام آریان کیان بهترین وکیل تهران می تواند شما را در رسیدن به نتیجه دلخواه یاری کند.

بهترین وکیل تهران، الهام آریان کیان می تواند شما را در موارد زیر یاری نماید:
درخواست وکالت
درخواست مشاوره حقوقی
تنظیم قرارداد های حقوقی
تنظیم لایحه و دفاعیه
انجام کلیه امور حقوقی ایرانیان مقیم خارج از کشور
انجام کلیه امور حقوقی
الهام آریان کیان بهترین وکیل تهران در حل پرونده های مختلف دارای تجربه می باشد:
وکیل دعاوی ملکی
وکیل دعاوی خانوادگی
وکیل دعاوی کیفری
وکیل طلاق توافقی
وکیل مهاجرت به کانادا


کپی رایت © 2019 - الهام آریان کیان | طراحی سایت دارکوب - میزبانی هاست دارکوب